خرید روتختی در اصفهان

کالای خواب آیلا
21 آبان, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
مراکز خرید روتختی در اصفهان

احتمالا سوالات زیادی در ذهن شما باشد. مثل مراکز خرید روتختی در اصفهان؟ فروشگاه روتختی در اصفهان؟ روتختی قیمت مناسب در اصفهان؟ نحوه خرید روتختی در اصفهان؟ و کلی سوالات دیگه که ذهن شما را مشغول کرده است. روتختی‌ها به دلیل اهمیتی که دارند به عنوان یکی از لوازم خانگی مهم در هر خانه محسوب می‌شوند، خرید آن‌ها نیز نیازمند توجه ویژه‌ای است. در اصفهان، مراکز خرید مختلفی برای روتختی وجود دارد و همچنین می‌توانید در مغازه‌های فروش روتختی نیز خرید کنید. در این مقاله، به نحوه خرید روتختی در اصفهان می‌پردازیم.

 

مواردی که قبل از خرید نیاز است که بدانید:

-تعیین نیازها و بودجه

قبل از خرید روتختی، باید نیازهای خود را مشخص کنید. به عنوان مثال، بسته به این که به دنبال چه نوع روتختی هستید، ممکن است برای شما اهمیت داشته باشد که از جنس چه باشد، به چه رنگی باشد و یا طرح چه نوعی داشته باشد. همچنین، باید برای خرید روتختی بودجه‌ای را تعیین کنید تا بتوانید انتخابی را در محدودیت بودجه خود انجام دهید.

 

-بازدید از مراکز خرید

شما می‌توانید به یکی از مراکز خرید روتختی در اصفهان مراجعه کنید. در این مراکز خرید، می‌توانید انواع مختلفی از روتختی‌ها را ببینید و با توجه به نیازهای خود، خرید کنید. همچنین، می‌توانید از کارشناسان مربوط به این مراکز خرید، مشاوره بگیرید

 

-خرید از مغازه‌های فروش روتختی

علاوه بر مراکز خرید، مغازه‌های فروش روتختی نیز در سراسر اصفهان وجود دارند و ممکن است نیازهای شما تامین کنند. در این مغازه‌ها، می‌توانید روتختی‌های متنوعی را ببینید و با توجه به نیازهای خود، خرید مناسب را انجام دهید. همچنین، ممکن است قیمت روتختی‌های موجود در مغازه‌ها نسبت به مراکز خرید کمتر باشد.

 

مراکز خرید روتختی در اصفهان :

در اصفهان چندین مرکز خرید بزرگ و معروف وجود دارد که انواع مختلفی از روتختی‌ در آن‌ها به فروش می رسد. برخی از این مراکز خرید شامل:

1-مجتمع تجاری سپاهان:

این مجتمع تجاری بزرگ در محدوده شهرک صنعتی محمودآباد قرار داشته و شامل بیش از ۵۰۰ فروشگاه است. در اینجا می‌توانید انواع روتختی‌های مختلف را پیدا کنید.

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش خیابان حافظ، مرکز خرید سپاهان

 

مرکز خرید سپاهان در اصفهان

 

 

2- مجتمع تجاری ارگ:

این مجتمع تجاری نیز در محدوده شهرک صنعتی محمودآباد واقع شده و شامل بیش از ۱۰۰ فروشگاه می باشد. در اینجا نیز می‌توانید روتختی‌های مختلف موجود است. این مجتمع شامل فروشگاه‌های مختلفی از جمله فروشگاه‌های روتختی، پوشاک، لوازم خانگی و … است.

آدرس: اصفهان، خیابان ارتش، بعد از چهارراه آپادانا، کوچه شهید کیمیایی، پلاک ۱۵

 

3-مجتمع تجاری نگین:

این مجتمع تجاری نیز در محدوده خیابان آمادگاه واقع شده و شامل بیش از ۵۰۰ فروشگاه است. در اینجا هم می‌توانید روتختی‌های مختلف با طرح های متنوع را پیدا کنید.

مجتمع تجاری نگین: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، نبش کوچه ۱۱

 

مرکز تجاری نگین در اصفهان

 

 

4-پاساژ هفت تیر:

این پاساژ در خیابان هفت واقع شده و که  بیش از ۱۰۰ فروشگاه در این پاساژ وجود دارد. در اینجا هم مانند بقیه پاساژ های نام برده شده، می‌توانید روتختی‌های مختلفی را پیدا کنید. این پاساژ شامل فروشگاه‌های مختلفی از جمله فروشگاه‌های روتختی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی و … است.

آدرس : اصفهان، خیابان پروین اعتصامی، نبش کوچه ۷

 

5-مرکز خرید سعدی:

این مرکز خرید در خیابان سعدی واقع شده که شامل بیش از ۱۰۰ فروشگاه می باشد. در اینجا انواع روتختی‌ها قابل خرید است.

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه، نبش کوچه سوم

 

در ادامه مقاله خرید روتختی در اصفهان، مراکز خرید دیگری نیز در اصفهان وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها روتختی‌های مورد نیازتان را پیدا کنید. برخی از این مراکز خرید عبارتند از:

 

6-پاساژ اسبقی:

این پاساژ در خیابان اسبقی واقع شده و شامل بیش از ۱۰۰ فروشگاه می باشد. پاساژ اسبقی در اصفهان در محدوده خیابان ارباب، خیابان ارم، نبش کوچه پنجم واقع شده است. آدرس دقیق این پاساژ به شرح زیر است:

پاساژ اسبقی، خیابان ارم، نبش کوچه پنجم، اصفهان

این پاساژ شامل فروشگاه‌های مختلفی از جمله فروشگاه‌های روتختی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی و … است.

 

برای خرید آنلاین روتختی مراجعه کنید به صفحه : روتختی

 

7-مرکز خرید کندوان:

این مرکز خرید در خیابان شیخ صدوق واقع شده و شامل بیش از ۲۰۰ فروشگاه است. مرکز خرید کندوان در اصفهان در محدوده خیابان شیخ بهایی، خیابان بیست و دو بهمن، نبش کوچه چهارم واقع شده است. آدرس دقیق این مرکز خرید به شرح زیر است:

مرکز خرید کندوان، خیابان بیست و دو بهمن، نبش کوچه چهارم، اصفهان

 

8-مرکز خرید فلامینگو:

این مرکز خرید در خیابان چهارباغ بالا واقع شده و شامل بیش از ۲۰۰ فروشگاه می باشد. مرکز خرید فلامینگو در اصفهان در محدوده خیابان آمادگاه، خیابان چهارم، نبش کوچه ششم واقع شده است. آدرس دقیق این مرکز خرید به شرح زیر است:

مرکز خرید فلامینگو، خیابان چهارم، نبش کوچه ششم، اصفهان

این مرکز خرید شامل فروشگاه‌های مختلفی از جمله فروشگاه‌های پوشاک، کفش، آرایشی و بهداشتی و … است

 

خرید آنلاین :

امروزه خرید آنلاین نیز به یکی از روش‌های محبوب برای خرید روتختی تبدیل شده است. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت‌های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند، روتختی مورد نظر خود را سفارش دهید. اما باید به این نکته توجه داشت که بهتر است خرید خود را از فروشگاه هایی انجام دهید که خودشان تولید کننده می باشند. یکی از این فروشگاه های اینترنتی معتبر، کالای خواب آیلا می باشد.

 

نتیجه گیری:

لازم به ذکر است که علاوه بر این مراکز خرید، فروشگاه‌های بسیاری در سراسر شهر اصفهان وجود داشته که روتختی‌های مختلفی را به فروش می‌رسانند. بهترین راه برای پیدا کردن روتختی‌های مورد نظرتان، مراجعه به مراکز خرید و فروشگاه‌های مختلف است. در ضمن، می‌توانید با جستجو در اینترنت هم به راحتی فروشگاه‌هایی را پیدا کنید که روتختی‌های دلخواهتان را به فروش می‌رسانند.

 

همچنین، می‌توانید به بازارچه‌های مختلفی که در شهر اصفهان وجود دارند مراجعه کنید. این بازارچه‌ها شامل بازارچه جعفریه، بازارچه نقش جهان، بازارچه نوش آباد، بازارچه داخلی، بازارچه قدس و بازارچه ایثارگران می‌شوند. در این بازارچه‌ها نیز می‌توانید به راحتی روتختی‌های مورد نیازتان را پیدا و خرید کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.